Jesteś tutaj: Start / Kadra RCRE

Kadra RCRE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrekcja

Tomczak Lesławltomczak@rzpwe.opolskie.pl774047531
Franczak Hannahfranczak@rzpwe.opolskie.pl774047531
Rippel Rafałrrippel@rzpwe.opolskie.pl774536692
Rożniatowski Stanisławstan@rzpwe.opolskie.pl774047531

Sekretariat

Kowal Barbarabkowal@rzpwe.opolskie.pl774047531
Lubieniecka Grażynaglubieniecka@rzpwe.opolskie.pl774047536

Dział Administracyjno - Gospodarczy

Fojtar Andrzej - kierownikafojtar@rzpwe.opolskie.pl774432839

Dział Księgowości

Kolbusz Grażyna - kierownikgkolbusz@rzpwe.opolskie.pl774047565
Kowalczyk Ewelinaekowalczyk@rzpwe.opolskie.pl774047568
Luzar Krystynakluzar@rzpwe.opolskie.pl774047566
Niezbrzycka Krystynakniezbrzycka@rzpwe.opolskie.pl774047566
Pawlaczyk Mariampawlaczyk@rzpwe.opolskie.pl774047568
Siedlecki Sławomirssiedlecki@rzpwe.opolskie.pl774047567

Filia Brzeg

Schroeter-Kustra Ewa - kierownike.schroeter-kustra@pedagogiczna.pl774163475
Potocka Annaa.potocka@pedagogiczna.pl774163475

Filia Kędzierzyn-Koźle

Stefańska Bożena - kierownikb.stefanska@pedagogiczna.pl774823797
Sojka Ewae.sojka@pedagogiczna.pl774823797

Filia Kluczbork

Dolata-Makuch Ewa - kierownike.dolata-makuch@pedagogiczna.pl774181698
Baran Joannaj.baran@pedagogiczna.pl774181698
Zawada Dorotad.zawada@pedagogiczna.pl774181698

Filia Nysa

Hirszfeld-Wodecka Violetta - kierownikv.hirszfeld-wodecka@pedagogiczna.pl774270031
Ptasińska Teresat.ptasinska@pedagogiczna.pl774270031
Łomnicka Małgorzatam.lomnicka@pedagogiczna.pl774270031

Kadry

Kluge Krystynakkluge@rzpwe.opolskie.pl774047569

Menadżer ds. zasobów edukacyjnych

Królikowska Agnieszkaakrolikowska@rzpwe.opolskie.pl774047574

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach

Czyrnia Adela - kierownikaczyrnia@rzpwe.opolskie.pl774219629
Klyk Joannajklyk@rzpwe.opolskie.pl774219629

Pracownia Dydaktyki Kształcenia Ogólnego i Technologii Informatycznych.

Patelska-Górna Anna - kierownikapatelska@rcre.opolskie.pl774047580
Dąbek Krystyna Mariakdabek@rcre.opolskie.pl774047581
Ościłowska Alicjaaoscilowska@rcre.opolskie.pl774047563
Podolak Januszjpodolak@rcre.opolskie.pl774047572
Szczepańska Izabelaiszczepanska@rcre.opolskie.pl774047588
Woś-Radziej Jolantajwos@rcre.opolskie.pl774047584
Zimek Rolandrzimek@rcre.opolskie.pl774047571

Pracownia Informacji Pedagogicznej i Promocji Edukacji

Dworaczyk Piotrpiotr.dworaczyk@outlook.com

Pracownia Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego.

Jurkowska Elżbieta - kierownikejurkowska@rcre.opolskie.pl774047556
Stokłosa Tomasztstoklosa@rcre.opolskie.pl774047573
Tomczak Lesławltomczak@rcre.opolskie.pl774047531

Pracownia Wspomagania Szkół.

Najwer Renata - kierownikrnajwer@rcre.opolskie.pl774047575
Bułka Beata Zofiabbulka@rcre.opolskie.pl774047560
Niespor Bronisławabniespor@rcre.opolskie.pl774047561
Rożniatowski Stanisławstan@rcre.opolskie.pl774432868
Skrzydelska Agnieszkaaskrzydelska@rcre.opolskie.pl774047564

Pracownia Zarządzania i Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego.

Laskowska Renata - kierownikrlaskowska@rcre.opolskie.pl774047557
Franczak Hannahfranczak@rcre.opolskie.pl774047533
Jędrzejczyk Jolantajjedrzejczyk@rcre.opolskie.pl774047555
Migacz Andrzejamigacz@rcre.opolskie.pl774047550
Oszmiago Iwonaioszmiago@rcre.opolskie.pl774047552

Projekt 3.2

Podolak Ireneusz - kierownikipodolak@rzpwe.opolskie.pl774047579
Kumor Joannajkumor@rzpwe.opolskie.pl774047554
Owczarek Jakubjowczarek@rcre.opolskie.pl774047579

Projekt 9.1.1

Podolak Ireneusz - kierownikipodolak@rzpwe.opolskie.pl774047579
Cebula Patrycjapcebula@rzpwe.opolskie.pl774047577
Kowalczyk Jarosławjkowalczyk@rcre.opolskie.pl774047577
Matkowska Monikam.matkowska@pedagogiczna.pl774047577
Owczarek Jakubjowczarek@rcre.opolskie.pl774047579
Raźniewski Waldemarwrazniewski@rcre.opolskie.pl774047592

Projekt 9.1.2

Błaszczyk Wojciech - kierownikwblaszczyk@rcre.opolskie.pl774432819
Partyka Zofiazpartyka@rzpwe.opolskie.pl774432825
Weiss Marcinmweiss@rzpwe.opolskie.pl774047592

Projekt 9.2.1

Piechaczek Bartłomiej - kierownikbpiechaczek@rcre.opolskie.pl774047547
Biel Mieczysławmbiel@rcre.opolskie.pl774047546
Kornel Robertrkornel@rcre.opolskie.pl774047568
Wojtuś Januszjwojtus@rzpwe.opolskie.pl774047546

Projekt 9.2.2

Jurkowska Elżbieta - kierownikejurkowska@rcre.opolskie.pl774047556
Kaliciak Annaakaliciak@rzpwe.opolskie.pl774047559
Mazurkiewicz Adrianaamazurkiewicz@rzpwe.opolskie.pl774047574

Specjalista ds. organizacji form szkoleniowych

Twardochleb Izabelaitwardochleb@rzpwe.opolskie.pl774047538

Wydział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Nowicka Jolanta - kierownikj.nowicka@pedagogiczna.pl774536692 w.104
Baliga Grzegorzg.baliga@pedagogiczna.pl774536692 w.113
Kluz Annaa.kluz@pedagogiczna.pl774536692 w.104
Potępa Małgorzatam.potepa@pedagogiczna.pl774536692 w.113
Trojan Elżbietae.trojan@pedagogiczna.pl774536692 w.113

Wydział Informacji, Bibliografii i Udostępniania Zbiorów

Zacłona Anna - kierownika.zaclona@pedagogiczna.pl774536692 w.112
Bartusz Małgorzatam.bartusz@pedagogiczna.pl774536692 w.107
Kamińska Katarzynak.kaminska@pedagogiczna.pl774536692 w.111
Kawoń-Noga Dagmarad.kawon-noga@pedagogiczna.pl774536692
Kowalska Iwonai.kowalska@pedagogiczna.pl774536692 w.112
Pająk Barbarab.pajak@pedagogiczna.pl774536692 w.107
Pasoń Dorotad.pason@pedagogiczna.pl774536692 w.111
Ulikowska Emiliae.ulikowska@pedagogiczna.pl774536692 w.111

Wydział Informatyzacji

Matkowska Monikam.matkowska@pedagogiczna.pl774536692 w.114

Wydział Udostępniania Zbiorów - Czytelnia

Stanisz-Cyrys Teresat.stanisz@pedagogiczna.pl774536692 w.107

Wydział Wspomagania Edukacji i Promocji Czytelnictwa

Kisała Alicja - kierownika.kisala@pedagogiczna.pl774536692 w.122
Hermasz Katarzynak.hermasz@pedagogiczna.pl774536692 w.110
Jurasz Justynaj.jurasz@pedagogiczna.pl774536692 w.110
Rippel Rafałrrippel@rcre.opolskie.pl774536692 w.103

Zespół ds. informatycznych

Nowak Artur - kierownikanowak@rzpwe.opolskie.pl774047540
Sielchanowicz Krzysztofksielchanowicz@rzpwe.opolskie.pl774047541
Stokłosa Tomasztstoklosa@rcre.opolskie.pl774047542

Zespół ds. opracowania projektów edukacyjnych

Kijak Ewa - kierownikekijak@rzpwe.opolskie.pl774047554
Gibka Bogusławabgibka@rcre.opolskie.pl774047553
Głąbik Agnieszkaaglabik@rzpwe.opolskie.pl774047554
Kumor Joannajkumor@rzpwe.opolskie.pl774047554
Tkacz Iwonaitkacz@rzpwe.opolskie.pl774047590
Walas Katarzynakwalas@rzpwe.opolskie.pl774047553
Łaniusz Annaalaniusz@rcre.opolskie.pl774047553

Zespół ds. zamówień publicznych

Kulon Marta - kierownikmkulon@rzpwe.opolskie.pl774047537
Pater Bogusławabpater@rzpwe.opolskie.pl774047539
Pieroń Mariolampieron@rzpwe.opolskie.pl774047537

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-11
Data publikacji:2015-08-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:18538