Zielone szkoły, kolonie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

KOLONIA LETNIA w Niwkach - 2017

Ośrodek  Szkoleniowy Niwki - KOLONIA LETNIA 2017

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (4 posiłki), koszty wyjazdów  do Opola, opiekę medyczną i kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW.   Kolonie zgłoszone w Kuratorium Oświaty w Opolu.

Nasze kolonie mają charakter kameralny.
Dbamy o to, aby czas był dobrze wypełniony. Stwarzamy warunki do aktywnego i twórczego wypoczynku, zgodnie  z zainteresowaniami uczestników. Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz i sympatyczną wakacyjną atmosferęJ

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Szkoleniowy  –  RZPWE   w Niwkach ul. Wiejska 17, pokoje  dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Cena: 550,00  zł/ os.

PROGRAM: wyjazd  do  kina,  wyjazd  na kręgielnię   do Opola,  wycieczka do ZOO,  zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne, spacery nad jezioro, zajęcia artystyczne, ognisko, dyskoteki, zajęcia w obserwatorium astronomicznym oraz  konkursy z nagrodami!!!

TURNUS    I:    10  –  15.07.2017                        

TURNUS   II:    17  –  22.07.2017

Informacji udziela Kierownik Ośrodka Szkoleniowego w Niwkach

Pani Adela Czyrnia - 77 421 96  29, aczyrnia@rcre.opolskie.pl

16 marca 2017
Adela Czyrnia

Zielone Szkoły w Niwkach

Ośrodek Szkoleniowy RCRE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka, gdzie w ciepłej, domowej atmosferze oraz przy miłej i fachowej obsłudze oferujemy organizację wycieczek edukacyjnych i zielonych szkół. Kto raz trafił do Niwek, będzie chciał tu przyjechać ponownie. Zapraszamy!

Niwki… piękna wieś o ciekawej historii. Cisza, krystaliczne powietrze i pobliskie Jeziora Turawskie zapewniają doskonałe warunki do nauki i wypoczynku. Tereny sprzyjają również turystyce pieszej i rowerowej. Bardzo dobry dojazd od strony Opola i Częstochowy.

2-dniowa dla grupy 20-osobowej (na 10 osób pobyt i wyżywienie dla 1 opiekuna gratis)

Dzień I: JuraPark Krasiejów (drugie śniadanie, zwiedzanie parku z przewodnikiem - Tunel Czasu, ścieżka edukacyjna i Pawilon Paleontologiczny, Oceanarium oraz atrakcje na Placu Zabaw), warsztaty paleontologiczne lub lekcja muzealna, obiad. Przejazd do OS w Niwkach - ciepła kolacja, owoce, wieczorne oglądanie nieba w obserwatorium astronomicznym lub dyskoteka, nocleg.

Dzień II: śniadanie, zajęcia w pracowni astronomicznej połączone z obserwacjami Słońca, drugie śniadanie. Przejazd do Opola - zwiedzanie miasta (kamienica czynszowa na ul. Św. Wojciecha, Katedra, Rynek, Wieża Piastowska lub Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach, obiad oraz podwieczorek zapakowany na drogę powrotną.

3-dniowa dla grupy 20-osobowej (na 10 osób pobyt i wyżywienie dla 1 opiekuna gratis)                    

Dzień I: JuraPark Krasiejów (drugie śniadanie, zwiedzanie parku z przewodnikiem - Tunel Czasu, ścieżka edukacyjna i Pawilon Paleontologiczny, Oceanarium oraz atrakcje na Placu Zabaw), warsztaty paleontologiczne lub lekcja muzealna, obiad. Przejazd do OS w Niwkach - ciepła kolacja, owoce, wieczorne oglądanie nieba w obserwatorium astronomicznym lub dyskoteka, nocleg.

Dzień II: śniadanie, zajęcia w pracowni astronomicznej połączone z obserwacjami Słońca, drugie śniadanie obiad. Przejazd do Brzegu - zwiedzanie Zamku Piastów Śląskich lub do Lipna - zwiedzanie Arboretum (najstarszy ogród dendrologiczny w Polsce, podwieczorek. Powrót do OS w Niwkach - kolacja lub ognisko, wieczorne nieba lub dyskoteka, nocleg.

Dzień III: śniadanie, przejazd do Opola - zwiedzanie miasta, drugie śniadanie, pobyt na basenie Wodna Nuta lub wycieczka do opolskiego ZOO, obiad, podwieczorek zapakowany na drogę powrotną.

Informacji udziela Kierownik OS w Niwkach, Adela Czyrnia,
tel.: 77 421 96 29, aczyrnia@rcre.opolskie.ploraz Agnieszka Skrzydelska,
tel.: 77 404 75 64, askrzydelska@rcre.opolskie.pl,

Ofertę modyfikujemy zgodnie z potrzebami szkoły.

Przejazd do ośrodka w Niwkach i powrót we własnym zakresie.

Wybór wycieczek uzależniony jest od pory roku.

Cena od 170 zł (2 dni) do 300 zł (3 dni) w zależności od wybranego i uzgodnionego programu

serdecznie zapraszamy

3 marca 2016
Agnieszka Skrzydelska
Czytaj więcej o: Zielone Szkoły w Niwkach

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-04
Data publikacji:2016-03-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Krzysztof Sielchanowicz
Liczba odwiedzin:4042